מבוא להצהרת נגישות

הקרן על שם משפחת רוזנר – מנשה שמה דגש רב על הנגשת האתר לקהל הרחב בצורה שוויונית לכל שכבות האוכלוסייה ולאנשים עם מוגבלות בפרט. אתר הקרן על שם משפחת רוזנר – מנשה עושה מאמצים רבים בכדי לאפשר חווית גלישה מותאמת ולהפוך את האתר לידידותי ונוח לגלישה ככל האפשר לדרישות וצרכים של כלל הגולשים.

נגישות האתר
אתר הקרן על שם משפחת רוזנר – מנשה משתמש בתוסף One Click Accessibility. התוסף מאפשר התאמת נגישות אישית של הגלישה באתר. כמו כן בוצעו התאמות ישירות לנגישות מרבית ברחבי האתר.

התוסף פועל בהתאם לתקן T.I. 5568 ברמה AA ובכפוף לתנאי השימוש של היצרן. האחריות לשימוש ויישום האתר חלה על בעל האתר ואו מי מטעמו, לרבות התכנים המוצגים בו בכפוף לתנאי השימוש בתוכנה עצמה.

התאמות קיימות באתר

שינוי גודל הגופן (הגדלה/הקטנה)
גווני אפור
ניגודיות שלילית
ניגודיות גבוהה
רקע בהיר
קו תחתון תחת קישורים
גופן קריא
קישור למפת אתר / משוב / דפי עזרה
אפשרות לדילוג לתוכן
הוספת מיקוד מתאר עבור אלמנטים הניתנים למיקוד
הסרת תכונת היעד מקישורים
הוספת תפקידים וציוני דרך לכל הקישורים

התאמה אישית להתאמת סגנון
לאחר בחירת אפשרות מסוימת מהתפריט, חשוב להמתין מספר שניות עד שהדף יטען במלואו לעדכון מלא של ההתאמות.

המאמצים לשיפור נגישות באתר הקרן על שם משפחת רוזנר – מנשה נמשכים כל העת מתוך מחויבות מוסרית לשימוש נוח ושווה לכלל האוכלוסייה ובעיקר לאוכלוסיות בעלי מוגבלות.
כמפורט במסמך לעיל, בוצעו באתר מגוון התאמות על מנת לאפשר גישה רבה ככל האפשר לגולשי האתר. יתכן וקיימים עמודים באתר בהם טרם בוצעו התאמות נגישות, או שהפתרון הטכנולוגי המתאים אינו קיים או זמין.

פניות בנושאי נגישות
אם ברצונכם ליצור איתנו קשר לגבי נגישות האתר, אתם מוזמנים לשלוח מייל לכתובת rosnermenache.foundation@gmail.com או ליצור קשר בטלפון: 052-2959320
במידה ונתקלתם בעמוד שטרם בוצעה עבורו התאמת נגישות או בעמוד שנדרשת בו התאמה נוספת מעבר לקיים, תוכלו לפנות אלינו ונעמוד לשירותכם.