לפתוח כל יום באנרגיה גבוהה
ולהעניק לגוף ולמיינד הזנה, ניקוי, איזון וחיזוק לשגרה טובה יותר!

כמה חשובה התזונה בחיינו, כמה חשוב לספק את כל אבות המזון, המינרלים והויטמינים שהגוף צריך, זה הבסיס שלנו במהלך החיים כדי לשמור על הבריאות איתנה ככל שניתן. אנחנו, בקרן על שם משפחת מנשה מקפידים לעלות את המודעות לתזונה בריאה אבל מודעים גם לקשיים והאתגרים הכרוכים בשמירה על תזונה ועל מגוון הסיבות שגורמות לכך.

ישנם מצבים בחיים שצריך לעזור לגוף כדי שהוא יקבל את כל מה שמגיע לו והתזונה היום יומית אינה מספיקה, לכן חשוב לנו שתכירו את ג’וס פלאס!

מה זה
ג'וס פלאס?

ג’וס פלאס הוא מוצר ותיק ואיכותי שקיים כבר מעל 20 שנה ופותח כדי למקסם את הצריכה היומית של גופנו מפירות וירקות.

מחקרים רבים מראים שהצריכה הבסיסית של ירקות ופירות מתבססת על 5 מנות יומיות המכילות חומרים חשובים כמו: פיטו-נוטריאנטים, ויטמינים ומינרלים, אך לא כולם יכולים לעמוד בזה וכאן התרכובות המיוחדות של ג’וס פלאס נכנסות לתמונה.

למי ג'וס פלאס מתאים?

ספורטאים

למי שמתמודד עם מחלות כמו סרטן, אנדומטריוזיס או מחלות שפוגעות ביכולת לקבל תזונה ולעכל מזון רגיל

למתמודדים עם תת תזונה או הפרעות אכילה

כל מי שמרגיש שהתזונה שלו לא מספיק טובה ורוצה להעשיר אותה

תינוקות מהרגע שהם עוברים לתזונה של מזון מוצק וילדים שלא אוכלים ירקות ופירות

כל מי שרגיש ללקטוז

כמה עובדות חשובות

ג'וס פלאס - קבלו מהחיים יותר

החומרים העיקריים המצויים בג’וס פלאס הם אבקת פירות, ירקות ופירות יער מרוכזת מאוד
המספקת פיטו-נוטריאנטים חיוניים לצד ויטמינים ומינרלים.

הערך המיוחד של ג’וס פלאס הוא השילוב שבין כל החומרים האלה המופקים
ממקורות טבעיים בלבד!

מוצרי ג'וס פלאס

ג’וס פלאס מציעה לכם מבחר מוצרים המעשירים את התזונה היום יומית שלכם בחומרים חשובים ומזינים לגווף. 

קפסולות פירות וירקות

המוצר הנבחר של ג'וס פלאס - קפסולות המכילות תערובת פירות וירקות. מספקות מגוון רכיבים תזונתיים מהצומח המספקים לגוף צריכה מקסימלית של רכיבי תזונה בכל יום.

קפסולות פירות כרם ויער

פירות הכרם והיער מזינים במיוחד. קפסולות ג'וס פלאס+ תערובת פירות כרם ויער מכילות 12 סוגים שונים של פירות כרם ויער ריכוז גבוה ומספקים צריכה מקסימלית של רכיבים תזונתיים בכל יום.

כמוסות שמן אצות וזרעים

ג'וס פלאס מציעה תערובת אומגה טבעיות המגיעות היישר מהטבע של כמוסות שמן אצות וזרעים הן שילוב של חומצות שומן מסוג אומגה 3, 5, 6, 7 ו-9 המופקות מזרעים, פירות ואצות.

אבקת שייק
COMPLETE

אבקה להכנת שייק על בסיס חלבון צמחי בעל ערך ביולוגי גבוה, אחוז חלבון גבוה ועשירה בסיבים. האבקה אינה מכילה גלוטן ואינה מבוססת על ממתיקים מלאכותיים או צבעי מאכל.

שאלות נפוצות

מוצרי ג’וס פלאס פותחו לאחר נים רבות של מחקר ופיתוח כדי לספק לכם את הטוב ביותר שהטבע מציע בצורה נוחה ומהירה לגוף. רוצים לדעת עוד לפני שאתם מזמינים?

ריכזנו עבורכם את כל השאלות החשובות ממש כאן! 

שימוש קבוע ומתמשך של ג’וס פלאס מסייע ב: שיפור בתפקוד המערכת החיסונית בשגרה, לפני או אחרי פעילות גופנית מאומצת, תפקוד תקין של כלי הדם, חילוף חומרים, תפקוד החניכיים והשיניים, צמיחת רקמות במהלך הריון, שמירה על העור, הפחתה במסת שומן בטני ויעיל נגד השמנה בקרב ילדים. 

ג’וס פלאס הוא “הדבר הטוב הבא אחרי ירקות ופירות.”

מדובר במוצר עם ותק של מעל 20 שנים של מחקרים קליניים בלתי תלויים המראים בבירור שההרכב של ג’וס פלאס עם פיתוח מיוחד של תרכיזי פירות וירקות, משולב בוויטמינים נבחרים ממקורות טבעיים, יוצר מוצר מומלץ ביותר למבחר אוכלוסיות וסיבות רפואיות שונות.. 

המוצרים של ג’וס לא ניתנים להשוואה מול ויטמינים אחרים! הערך המיוחד של ג’וס פלאס הוא השילוב בין כל החומרים המופקים ממקור טבעי כמכלול ולא במינון מבודד של “חומרים בודדים”. מוצרי ג’וס פלאס עשויים מאבקות פירות, ירקות ופירות יער מרוכזים מאוד המספקים פיטו-נוטריאנטים חיוניים וכן ויטמינים ומינרלים. 

לצורך הייצור של ג’וס פלאס אנו משתמשים, ככל האפשר, בפירות, ירקות ופירות יער שמקורם בגידולים אורגניים. כל המרכיבים נבדקים באופן קבוע לאי-הימצאותם של חומרי הדברה נגד מזיקים וקוטלי עשבים כדי לוודא שימוש בתקנים הגבוהים ביותר במוצרי ג’וס פלאס.

כל מארז מכיל כמות מספיקה ל-4 חודשים לאדם. 

שייק הקומפליט של ג’וס פלאס הוא טבעוני לחלוטין, ללא גלוטן, מכיל חלבון צמחי בעל ערך ביולוגי גבוה ואיכותי, אין בו חומרים משמרים או מלאכותיים כמו ממתיקים וצבעי מאכל. ניתן לצרוך אותו כמשקה עם כל בסיס שאוהבים או להוסיף אותו במהלך אפייה. 

רוצים להתייעץ לפני השימוש בג’וס פלאס? 
השאירו כאן פרטים ונחזור אליכם!